WhatsApp
Telefon

Tıkanıklık Açma

Antalya Tuvalet, Lavabo Tıkanıklığı Açma

Günlük hayatımızda kullanım durumuna, binanın yaşına, evimizin kaçıncı katta olduğu gibi değişken faktörlerden dolayı tuvalet tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi sorunlarla karşı karşıya kalmaktayız.

Lavabo Tıkanıklıkları Neden Olur?

Banyo veya tuvaletteki bir lavabo günlük kullanım sonrası lavaboya düşen saç tellerinden, tokalardan vb. yabancı cisimlerden dolayı gider borusunda birikir ve tıkanıklığa sebep olur. Aynı şekilde mutfak lavabo tıkanması da lavaboya düşen meyve, sebze artıkları, yemek artıkları veya dökülen yağlardan ötürü birikerek tıkanıklığa sebep olmaktadır.

Tuvalet Tıkanıkları Neden Olur?

Tuvalet tıkanıklığının nedeni ise tuvalet deliğine atılan peçete, bebek bezi, diş macunu kutusu gibi yabancı cisimlerin birikip boruyu tıkaması yüzünden olmaktadır. Bu tıkanıklar zamanla tuvaletin çekmemesi, geriye tepmesi ile kötü bir hal almaktadır. Bu gibi durumlarda Antalya tıkanıklık açma ekibimizi  aşağıdan tıklayıp, arayarak 7/24 yardıma çağırabilirsiniz.

Son Teknolojik Cihazlarla Tıkanıklık Açma

Antalya tıkanıklık açma hizmetimizde, yukarıdaki Karcher marka yüksek basınçlı makine ile 5 dakika da sorununuzu çözüyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma Antalya için numaramız olan 05321518170‘a tıklayarak uygun fiyatlara, tıkanıklık sorununuzu çözmemiz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma